En özel geceye özel iç çamaşırları süper

MAGICFORM'un özellikli ürünleri arasında yer alan bustiyerler, farklı vücut ve göğüs formları için, çeşitli askı alternatifleri ile hazırlandı. Bitiş bölümlerindeki kaymayan silikon ile üretilen büstiyerler sayesinde büyük göğüslü gelin adayları da rahatlığın keyfine varacaklar. Göğüsleri 2 kup büyük gösteren tasarımlar ise dekoltesinin ön planda olmasını tercih eden adaylar için hazırlandı. Dantelin çiçek desenleri ve saten kurdelelerin farklı bağlama stilleri ile hayata geçen koleksiyonda, vizon, somon gibi sezonun moda renkleri de ön plana çıkıyor. Bu özel dönem için tasarlanan saten ve dantel gecelik ve sabahlıklar ise, geniş renk ve beden yelpazesi ile gelin adaylarının beğenisine sunuldu.

Taçlı mini duvaklardan, peluş detaylı terliklere, bacak bantlarından müzikli külotlara kadar düğün öncesi yapılacak kutlamalar için hazırlanan ürünler, gelin adaylarına yakınları tarafından alınabilecek keyifli hediye alternatifleri arasında yer alıyor.

Düğün öncesi yapılan alışverişi daha da keyifli kılmak için, Nişantaşı MAGICFORM mağazasının Gelin Katındaki geniş soyunma odalarında beğendiği ürünleri deneyen gelin adayları, deneyimli satış asistanlarının yardımlarını, soyunma odasında bulunan ve bastıklarında kabin dışında ışığı yanan "çağırma sistemi" ile alabilirken, heyecanını paylaşan yakınları ise, bu özel anların keyfini geniş kabinlerde bulunan rahat oturma köşelerinde çıkartma imkanına sahipler.

Gelinlik tasarımcılarının da ilk tercihi olan MAGICFORM koleksiyonlarını, Nişantaşı Valikonağı Caddesi ve Kanyon AVM'deki konsept mağazalarının yanısıra Boyner ve Debenams zincirlerinde ve uzman iç giyim bayilerinde bulabilirsiniz.


 

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !