Öpülesi dudaklara sahip olmak hiçde zor değil

Öpülesi dudaklar için

İşte öpülesi dudaklar için yapmanız gerekenler

Dudak balmı ile dudaklarınızı yumuşatın. Petrol içeren ürünlerden uzak durun çünkü bu ürünlerin üzerine ruj sürdüğünüzde akıp gidecek ve çirkin bir görünüme neden olacaktır. Balmı sürdükten sonra dudaklarınıza bir iki dakika parmak uçlarınızla masaj yapın ve emmesini bekleyin.

Adım 2:  Rujlar Havaya!
Kıyafetinize göre seçtiğiniz rujunuzu alın ve dilerseniz önce dudaklarınızın hatlarını ortaya çıkarmak ve rujunuzun taşmasını engellemek için dudak kalemi kullanın. Likit ruj kullanıyorsanız ruju bir miktar dudağınıza döktükten sonra parmak uçlarınızla ya da bir fırça yardımıyla yayın. Bu sayede dudaklarınızın araları ve çizgileri de rujla dolacak ve daha kalıcı bir görünüme sahip olacaktır. Eğer rujunuz likit değilse yavaşça fazla bastırmadan ve taşırmamaya özen gösterecek şekilde ruju dudağınıza sürün.

Adım 3: Son Rötuşlar
Rujunuzu sürdükten sonra dudaklarınızı hafifçe elinizin üst tarafına dokundurun. Bu sayede dudaklarınızdaki fazla ruju almış olacaksınız. Ardından dudaklarınızı birbirine değdirin ancak fazla bastırmayın. Yoksa kenarlara taşırabilirsiniz.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !