Ten iç çamaşırı modası

2010 bahar iç giyim koleksiyonun da baharın coşkusunu ürünlerine taşıyan Ten, masum ve seksi aynı zamanda gizemli olmak isteyen bayanların beklentilerini boşa çıkarmıyor.

Şık, rahat ve sağlıklı ilkesinden vazgeçmeyen TEN, bahar koleksiyonunda bu yılın moda renkleri olan vizon ve pembenin hakim olduğu çamaşırlardan meydana geliyor. Her zaman kullanabileceğiniz kadar rahat, çok özel günler için saklayacağınız kadar seksi ve şık. Baharın tazeliğini ve enerjisini de bünyesinde barındıran TEN’de alternatifleriniz çok fazla. Sütyen, string, külot, şort külot, gecelik, atlet ve kısa kollu t-shirt modelleri ile zengin bir koleksiyon.

Ten büyük ve küçük göğüslü bayanları unutmadı…

Büyük Göğüsler için…

Kıyafetlerinizin içinde göğsü bir beden küçük göstererek, kol altından gelen göğsün toparlanmasını sağlıyor. Göğsü dik ve biçimli gösterip son derece rahat hissettiriyor.

Küçük Göğüsler için…

Oldukça hafif olan ürünler göğüslerin olduğundan daha dolgun ve dik görünmesini sağlıyor. Şıklık ön planda olup push-up’lı olmasına rağmen göğse baskı vermiyor ve içi dolgulu olmasına rağmen terletmiyor.

Moda renklerin kullanıldığı tüm ürün grupları, sadeliğiyle öne çıkanların yanı sıra danteller, tüller ve farklı işlemelerle donatılmış modeller ile her zevke hitap ediyor.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !